Haberler

DOĞA İLE İÇ İÇE....

DOĞA İLE İÇ İÇE....

Tabiatın içerisinde şehrin gürültüsünden uzak doğa ile iç içe birkaç gün geçirmek isteyenlere Maşukiye Elgarden Hotel kapılarını açıyor.

Kocaelinin başarılı iş adamlarından Yalçın Eldoğan'ın sahibi olduğu El Garden Hotel&Residence , Kocaeli'nin cazibe merkezi Kartepe'nin etekleri ile Sapanca Gölünün arasında konuşlanmış güzel bir otel. Kartepe zirveye çıkarken Maşukiye Mahallesi , Leyla Atakan Caddesi üzerinde olup gerek zirveye gerek yakın çevrede gezip görülebilecek diğer yerlere kolay ulaşım imkanı sağlıyor. İstanbul'a 110 km , Kocaeli İzmit merkeze 7 km uzaklıktaki otel bir yıldır misafirlerini ağırlıyor.

KALİTELİ HİZMET

Günümüz otel konseptinin yüksek standartları ile tasarlanmış olan El Garden Hotel&Residence Genel Müdürü Sezai Ağır otelle ilgili detayları bizimle paylaştı. Ağır, '' otelimiz sizleri ileri teknoloji , konfor ve estetik ile buluşturuyor. Otel tüm misafirlerine , yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile dört mevsim tatil ve iş seyehatlerinde keyifli, konforlu vakit geçirebilecekleri özel hizmetler sunuyor ''.

 Haberin devamı

www.enkocaeli.com/2017/06/12/doga-ile-ic-ice/